Veshun me diell, mbathun me hane View larger

Veshun me diell, mbathun me hane

Grup autorësh MEP0131

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne kete antologji jane perfshire mbi 60 poete te njohur te tradites apo te poezise bashkekohore shqipe, - mbledhur nen kujdesin e Rudolf Markut, laureat i poezise per vitin 2021-2023, i zgjedhur nga Qendra Kombetare e Librit dhe Leximit

11101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086334

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
ISBN9789928086334
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1