Reduced price! Fill View larger

Fill

Erina Çoku A-008930

New product

Përshkrim i shkurtër

Fill” dëshmon rënien e krijesës në ujë dhe daljen e saj në breg shëndoshë e mirë, me ndihmën e një filli që përgjatë udhëtimit, lundrimit, betejës merr forma e rëndësi të ndryshme, por mbetet gjer në fund shpëtimtar. Ky libër është shpallur si botimi më i mirë i vitit 2022 në kategorinë poezia shqipe nga Bukinist.al dhe blogu Leximtari më 23 prill 2023.

More details

9996 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928383136

1 380 Lekë

-8%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

5 other products in the same category:

More info

Ky libër është pjesë e trilogjisë “Frymë”. Veprat e trilogjisë:  “Fill”, “Rrëfime të vogla për shenja të mëdha” dhe “Jemi gjallë gjer në mbrëmje”

Data sheet

ISBN9789928383136
Published year2022
Vendodhja e botimitDurrës
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1