Jemi gjalle gjer ne mbremje View larger

Jemi gjalle gjer ne mbremje

Erina Çoku A-008932

New product

Përshkrim i shkurtër

“Jemi gjallë gjer në mbrëmje” matet me kohën e pakohë të jetës dhe plotëson, por nuk e mbyll udhëtimin e frymës në tempujt që i kemi gjithmonë me vete: trupin, shpirtin dhe hapësirën mes tyre.  Një udhëtim i vetëdijshëm përbrenda, i zhvilluar në kohë paqeje e kërkimi shpirtëror: kohë kur plagët shkaktuar prej furtunave (tashmë të mbyllura) vijojnë të krijojnë një hartë force e shëndeti në trup e shpirt.

More details

11109 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928383204

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ky libër është pjesë e trilogjisë “Frymë”. Veprat e trilogjisë:  “Fill”, “Rrëfime të vogla për shenja të mëdha” dhe “Jemi gjallë gjer në mbrëmje”

Data sheet

ISBN9789928383204
Published year2022
Vendodhja e botimitDurrës
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1