Rrefime te vogla per shenja te medha View larger

Rrefime te vogla per shenja te medha

Erina Çoku A-008931

New product

Përshkrim i shkurtër

“Rrëfime të vogla për shenja të mëdha” shenjon kapjen pas jetës, frymës dhe tregon se gjithçka prekim e na prek lë shenjë në ne (e anasjellë).

More details

9999 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928383181

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ky libër është pjesë e trilogjisë “Frymë”. Veprat e trilogjisë:  “Fill”, “Rrëfime të vogla për shenja të mëdha” dhe “Jemi gjallë gjer në mbrëmje”

Data sheet

ISBN9789928383181
Published year2022
Vendodhja e botimitDurrës
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1