Greqia e lashte

Grup autorësh A-004135

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri i qytetërimeve, greqia e Lashtë.

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
Viti i botimit2008

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Gjithçka rreth Greqisë së lashtë, ku e si jetuan ata dhe qytetërimi madhështor që ndërtuan. Nëpërmjet kombinimit të një teksti të thjeshtë dhe ilustrimeve të detajuara në mënyrë brilante, ky libër tregon gjithçka rreth botës së Grekëve të Lashtë nga zanafilla e ngulimeve të tyre, në mënyrat e të menduarit deri në majat e zhvillimit të tyre.

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages31
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 14 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiRiza Ibrahimi