Reduced price! Pasqyra View larger

Pasqyra

Irda Haruni A-002155

New product

Përshkrim i shkurtër

Nese je nje femer dhe lexon Pasqyren me siguri do gjesh veten me shume se 1 here ne vargjet e poezive. Dhe nese je nje mashkull leximi do te bente te kuptoje femren...Por Jo vetem kaq, autorja Irda Haruni ka sjelle maredheniet humane te vendosura ne realitetet shoqerore me te cilat perballemi cdo dite

54 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argjiro
ISBN9789928202956

644 Lekë

-8%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages117
ISBN9789928202956
RedaktoriMarjeta Shimani
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14.8 x 21
I ri1