Shkruaj, fshi, meso - Shkronjat

Grup autorësh JB0241

New product

Përshkrim i shkurtër

Mëso të numërosh, të shkruash dhe të përvijosh format me këtë seri fantastike. Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të vizatosh pa fund. Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme.

More details

493 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240040

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Nëpërmjet lapsit magjik, do të arrini të mësoni plot gjëra duke u argëtuar. Mund të formoni format tuaja të preferuara, vogëlushët tuaj të hedhin hapat e parë drejt leximit dhe shkrimit, duke u argëtuar me veprimtari zbavitëse e duke kthyer faqet të lidhura me një spirale praktike.

Data sheet

pages26
ISBN9789928240040
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Përkthyesi230 x 180 mm