Shkruaj, fshi, mëso - Numrat Shiko më të madhe

Shkruaj, fshi, meso - Numrat

Grup autorësh JB0240

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mëso të numërosh, të shkruash dhe të përvijosh format me këtë seri fantastike. Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të vizatosh pa fund. Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme.

24 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët26
ISBN9789928240057

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët26
ISBN9789928240057
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri
Përmasat230 x 180 mm