Fjalet e para Shiko më të madhe

Fjalet e para

Grup autorësh A-005205

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të vizatosh pa fund. Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme.

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240798

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe26
ISBN9789928240798
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë