Shkruaj, fshi, meso - Shkronjat

Grup autorësh JB0241

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mëso të numërosh, të shkruash dhe të përvijosh format me këtë seri fantastike. Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të vizatosh pa fund. Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme.

Më shumë detaje

490 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240040

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Nëpërmjet lapsit magjik, do të arrini të mësoni plot gjëra duke u argëtuar. Mund të formoni format tuaja të preferuara, vogëlushët tuaj të hedhin hapat e parë drejt leximit dhe shkrimit, duke u argëtuar me veprimtari zbavitëse e duke kthyer faqet të lidhura me një spirale praktike.

Të dhëna

Faqe26
ISBN9789928240040
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Përkthyesi230 x 180 mm