Perralla para gjumit

BAO0106

New product

Përshkrim i shkurtër

Pesë përralla të mrekullueshme dhe argëtuese, shkruar kryesisht për të rriturit, që t'ua tregojnë fëmijëve para gjumit e të nxitin dëshirën e tyre për të lexuar.

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023322

580 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages48
ISBN9789928023322
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër