Hirushja View larger

Hirushja

Grup autorësh JB0133

New product

Përshkrim i shkurtër

Me meloditë që përmban çdo libër, përveç kënaqësisë së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat dhe duke formuar mozaikët.

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 65 104

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Lexoni së bashku me fëmijët tuaj përrallën e famshme të jetimes Hirushe. Do të kënaqeni kur të shihni sesa shumë do të argëtohen fëmijët tuaj, jo vetëm me ilustrimet, por edhe me tingujt zanorë që shoqërojnë librin. Bashkoni copëzat me fëmijët tuaj dhe shtypni butonat për një eksperincë maksimale në këtë libër.

Data sheet

pages12
ISBN978 999 56 65 104
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri