Ujku dhe shtate kecat

Grup autorësh JB0129

New product

Përshkrim i shkurtër

Me meloditë që përmban çdo libër, përveç kënaqësisë së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat dhe duke formuar mozaikët.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 43 76 995

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Përralla e fashme klasike vjen tani tek ju në një formë më të mirë. 3 kecat e vegjël jetonin së bashku të lumtur, derisa në derën e tyre troket një ditë ujku, i cili sapo e kupton që kecat e vegjël janë vetëm, gjen rastin që t’i mashtrojë dhe që t’i kullufisë. Por çfarë do të ndodhë? A do të shpëtojnë kecat nga ujku, apo do t’i hapin derën? Baahkojini copëzat për ta zbuluar. Nëse doni më shumë, shtypni butonat dhe dëgjoni tingujt zanorë të momenteve më të bukura në këtë histori.

Data sheet

pages12
ISBN978 999 43 76 995
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri