Libri im i pare me pyetje dhe pergjigje View larger

Libri im i pare me pyetje dhe pergjigje

Grup autorësh BOT0084

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është një libër plot me risi pedagogjike dhe didaktike për botën e fëmijëve të moshës 6-13 vjeç; ku ngrihen pyetjet e mëdha që bëjnë të vegjlit. Të gjitha këto vijnë përmes një laboratori me pyetje - përgjigje

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët80
ISBN9789928001665
Viti i botimit2016

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët80
ISBN9789928001665
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia