Ditaret e Peshkopes 13 Rrefenja nga nje ditelindje jo dhe aq e bukur View larger

Ditaret e Peshkopes 13 Rrefenja nga nje ditelindje jo dhe aq e bukur

Rachel Renée Russell A-005048

New product

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286673
Viti i botimit2020

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

12 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages304
ISBN9789928286673
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Bleta
I ri1