Per ate mrekulli qe do te behesh ti View larger

Per ate mrekulli qe do te behesh ti

Emily Winfield Martin A-004557

New product

Përshkrim i shkurtër

Librin e shumëpritur nga mamat e fëmijëve 2 deri 5 vjeç i autores amerikane Emily Winfield Martin kryeson sot listën e librave më të shitur dhe më të vlerësuar në botë.

More details

490 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286475

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

I dhembshur,

trim e i mençur...

Si do të bëhesh kur ti të rritesh?

Ky libër është një kremtim i pritshmërive dhe i të gjithë dashurisë që ka një prind për fëmijën sido që të jetë e sido që të bëhet ai…

 

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages36
ISBN9789928286475
Shtëpia botueseThe Wonderful Things You Will Be
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnisa Memushi, Rudina Çupi
I ri1