Ditarët e Peshkopes 7, Rrëfenjat e një ylli televiziv jo dhe aq të famshëm View larger

Ditaret e Peshkopes 7, Rrefenjat e nje ylli televiziv jo dhe aq te famshem

Rachel Renée Russell BAT0147

New product

Përshkrim i shkurtër

Seria e Ditareve të Peshkopes vazhdon dhe për ata që kanë lexuar qoftë edhe njërin prej tyre, nuk mund të rrinë pa e ndjekur historinë gazmore të personazhit tonë: Ju sigurojmë se do të qeshni pafund. Ditarët e peshkopes kanë shitur deri më tani mbi 13 milionë kopje në mbarë botën.

More details

482 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219800

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Çdokush që ka pasur ndonjë të dhënë për mua dhe Brandon, për puthjen tonë të parë, unë tashmë mund të shkruaj gjithçka rreth saj. Shëëëëttttt. Tani po ndodhin shumë gjëra. Po shfaqet një reality TV që ndjek historinë time dhe të miqve të mirë, teksa ne kemi regjistruar një këngë që e kemi kënduar bashkërisht, përfshirë edhe disa leksione, praktika kërcimi, me motrën time të vogël Brianna (këto histori nuk do të përfundojnë kurrë.

Unë jam i sigurtë se e kam këtë gjë por jshpresoj se e gjitha kjo të mos më shkaktojë probleme të reja mua dhe Brandon.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages352
ISBN9789928219800
Shtëpia botueseDork Diaries 7, Tales from a not so glam TV star
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta
I ri1