Reduced price! Biblioteka e mesnates View larger

Biblioteka e mesnates

Matt Haig A-000809

New product

Përshkrim i shkurtër

LIBRI QË E KEMI PRITUR KAQ SHUMË...! Jeta e Norës po shkon keq e më keq. Në mesnatën e ditës së fundit në këtë jetë, ajo e gjen veten në një bibliotekë. Aty i jepet mundësia të zhbëjë keqardhjet e saj dhe të provojë çdo jetë tjetër, që ajo do të kishte dashur të jetonte. I gjithë kalvari i jetëve që ajo provon ngre një pyetje tepër të rëndësishme: “Kur të jepen mundësi të pafundme, cila është mënyra më e mirë për të jetuar?”

More details

459 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341303
Viti i botimit2021

1 170 Lekë

-10%

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

REVIEWS

“Një përshpejtim i mundësive të kohës.”

GUARDIAN

“Një histori mbresëlënëse, që për kohën e sotme mund të titullohej ‘Kjo është një jetë e shkëlqyer’. I duhuri në kohën e duhur.”

JODI PICOUL

“Një nga librat e mi më të pëlqyer i të gjitha kohërave... Nuk duhet të mungojë në asnjë raft librash!”

@THEBOOKMAGNET

“Një libër aq i bukur, i shkruar me aq mjeshtëri dhe aq motivues, saqë nuk përshkruhet dot me fjalë.”

@NIKKIMOORE_AUTH

“Thjesht një rrëfim i MREKULLUESHËM dhe tepër frymëzues.”

@DONSMCCABE

“Më ka mahnitur. I shkëlqyer.”

READING_TAM_ISHLY, GOODREADS

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928341303
Shtëpia botueseThe midnight library
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBesnik Rika
I ri1