Ditaret e Peshkopes 14 – Rrefenja nga nje mike jo aq e ngushte View larger

Ditaret e Peshkopes 14 – Rrefenja nga nje mike jo aq e ngushte

Rachel Renée Russell A-007835

New product

Përshkrim i shkurtër

A do të përfundojë udhëtimi që Niki ka ëndërruar nga "Tmerresisht i bukur " në "I tmerrshem"? Zbulojeni rrjedhën e aventurës në vëllimin e katërmbëdhjetë të serisë më të bukur për vajzat "Rrëfenja nga një mike JO DHE AQ e ngushtë".

978 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341372

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928341372
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1