Aventurat e Maks Capkenit – mjeshtrit e kurtheve View larger

Aventurat e Maks Capkenit – mjeshtrit e kurtheve

Rachel Renée Russell A-008346

New product

Përshkrim i shkurtër Nga seria fantastike e Maks Capkenit vjen nje tjeter liber fantastik: mjeshtrit e kurtheve: Cfare ndodh me peshkopin tone dhe mikeshen e tij, - hajdutet dhe aventura te tjera

More details

997 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341426
Viti i botimit2022

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Maks Capkeni eshte peshkopi. Herën e fundit që folëm për Maks Çapkënin dhe ndihmësen e tij, Erinën, ata sapo kishin kopsitur planin për tre hajdutët e paaftë. Tani, dy shokët janë fshehur në fund të koshit të plehrave, për të mos u pikasur nga hajdutët hakmarrës dhe policët! Ata po përballen me armiq të vjetër dhe të rinj, ndërsa hasen edhe me sfida të reja. 'A do të munden të shpëtojnë paq, ndërsa mbrojnë shkollën South Ridge nga dhunuesit dhe kriminelët?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages260
ISBN9789928341426
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1