Ditarët e Peshkopes 6: Rrëfenjat e një zemërthyesi ASPAK të lumtur View larger

Ditaret e Peshkopes 6: Rrefenjat e nje zemerthyesi ASPAK te lumtur

Rachel Renée Russell BAT0119

New product

Përshkrim i shkurtër

Një tjetër libër magjepës nga seria e ditareve të Peshkopes nga Rachel Russel, autore bestseller e The Neë York Times. Por çfarë ndodh kësaj radhe me personazhin tonë? Duket se është koha për të kapërcyer pengesat që dalin përpara

More details

490 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219534

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Ai është kërcimi i vitit dhe unë jam duke shpresuar se sfidanti im, Brandon (shhhheeeettt) dëshiron të jetë në të njëjtën ditë me mua. Por, koha po ikën. Çfarë ndodh nëse ai nuk thotë Po? Apo më keq akoma.... çfarë ndodh nëse ai po pret MacKenzie?!

Është koha për mua dhe miqë e mi më të mirë, Chloe dhe Zoe për të kapërcyer pengesat e dashurisë, stili i ditareve të Peshkopes....

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages342
ISBN9789928219534
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta
I ri1