Banda rreziku View larger

Banda rreziku

Tom Fletcher A-007641

New product

Përshkrim i shkurtër

Erdhi koha të njiheni me Bandën Rreziku.

More details

975 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341310

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Gjithçka filloi në një natë të errët me stuhi...

A e mbani dot një sekret? Jeni të sigurt? Sepse ky është një sekret shumë i madh... Që pas stuhisë së frikshme, diçka po u ndodh fëmijëve në rrugën e Frenkit. Ata po ndryshojnë një e nga një. Po bëhen pak të çuditshëm. PAK...MAGJIKË.

Në fillim Frenki ishte i emocionuar që ishte pjesë e një bande të paparë - njësoj si heroi i tij Zak Rreziku. Por shumë shpejt u kuptua se kjo mund të ishte e rrezikshme për Frenkin dhe shokët e tij të rinj. A jeni gati të mësoni se çfarë do të ndodhë?

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages448
ISBN9789928341310
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Mici
I ri1