Prinderit me te keqij ne bote View larger

Prinderit me te keqij ne bote

David Walliams A-007640

New product

Përshkrim i shkurtër

Kemi degjuar per femijet me te keqij ne bote, - madje, jeni njohur tashme edhe me mesuesit me te keqij,- por jo per prinderit. Dhe, a e dini se autori me i lexuari i momentit nga lexuesit e vegjel, David Walliams, sjell edhe librin "Prindërit më të këqij në botë". Tani shkrihuni së qeshuri me...

954 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341334

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages312
ISBN9789928341334
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBesnik Rika
I ri1