Guxo View larger

Guxo

Raina Telgemeier A-007714

New product

Përshkrim i shkurtër

Raina Telgemeler na sjell përsëri një histori motivuese, mbresëlënëse, argëtuese dhe të vërtetë që ka të bëjë me rritjen dhe me guximin për t'u përballur dhe për t'i mposhtur frikërat.

More details

942 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341235

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një natë Raina zgjohet nga një dhimbje e tmerrshme stomaku. Edhe mami ka kriza stomaku, kështu që, me siguri është thjesht viroze.

Raina rikthehet në shkollë, ku i duhet të përballet me ulje-ngritjet e përhershme: miqtë, Jo-miqtë dhe shokët e klasës, të cilët mendojnë se viti shkollor është thjesht një mbledhje e mërzitshme që zgjat ca si shumë.

Shpejt del se dhimbja e barkut e Rainës nuk po kalon... dhe kjo i shtohet problemeve të saj me ushqimin, me shkollën dhe me ndryshimin e miqësive. Çfarë po ndodh, valle?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages211
ISBN9789928341235
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1