Ditaret e peshkopes 8 – rrefenja te nje fundi jo dhe aq te lumtur

Rachel Renée Russell BAT0155

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri më i shitur për fëmijë, vazhdon me botimin e radhës: Në librin e 8 vazhdojnë aventurat e Nikit, së cilës i duket sikur gjendet në botën e përrallës.

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219531
Viti i botimit2018

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages264
ISBN9789928219531
Shtëpia botueseDork Diaries 8: Tales from a Not-So-Happily Ever After
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1