Muzika e shpirtit

Danielle Steel FNK0190

New product

Përshkrim i shkurtër

Duke kapërcyer në mes të së kaluarës dhe të së tashmes, romani “Muzikë shpirti” është një histori lëvizëse e një gruaje në kërkim të forcës për të kapur kohën dhe për të gjetur vetveten përgjatë jetës. Carpe diem

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928203571
Viti i botimit2017

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Mbi të gjitha, jeta për Stefani Adams është për të qenë një nënë e përkushtuar. Për vite të tëra, ajo ka mbajtur brenda vetes një sekret; një martesë të palumtur, dhe synon të mbrojë fëmijët e saj, duke kërkuar që të mos prishë familjen. Por, burri i Stefanisë vdes papritur, dhe ajo shqyrton mundësinë për një jetë ndryshe.

Stefania përpiqet për të balancuar dhimbjen e fëmijëve të saj me dëshirën për të lënë pas krahësh të kaluarën - por pasi kanë dhënë disa vite të jetës së saj për dikë tjetër, çfarë duhet të bëjë ajo më tej?

Një udhëtim i rastësishëm e çon atë në Las Vegas, Grand Canyon, dhe më pas një takim i befasishëm. . . dhe e gjithë jeta e saj ndryshon përgjithmonë.

Kur Stefania takohet me superyllin e muzikës country Chase Taylor, ai i zbulon asaj botën e tij të mrekullueshme. Në Nashville, muzika është e hidhur dhe e ëmbël, me lirizmin e vërtetë. Tani, Stefania nuk është më gruaja që ishte më parë. Duke kapur një ditë, ajo ka gjetur një mënyrë për të qenë e lirë dhe e lumtur.

Por, a mundet ajo të lërë të ikë prej prej vetes, zemrat e saj, familjen e saj?

Duke kapërcyer në mes të së kaluarës dhe të së tashmes, romani “Muzikë shpirti” është një histori lëvizëse e një gruaje në kërkim të forcës për të kapur kohën dhe për të gjetur vetveten përgjatë jetës. Carpe diem.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages397
ISBN9789928203571
Redaktorirexhep Hida
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFatmir Dibra
RomanRomancë&Pasion
I ri1