I ri Muzika e shpirtit Shiko më të madhe

Muzika e shpirtit

Danielle Steel FNK0190

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Duke kapërcyer në mes të së kaluarës dhe të së tashmes, romani “Muzikë shpirti” është një histori lëvizëse e një gruaje në kërkim të forcës për të kapur kohën dhe për të gjetur vetveten përgjatë jetës. Carpe diem

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928203571

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mbi të gjitha, jeta për Stefani Adams është për të qenë një nënë e përkushtuar. Për vite të tëra, ajo ka mbajtur brenda vetes një sekret; një martesë të palumtur, dhe synon të mbrojë fëmijët e saj, duke kërkuar që të mos prishë familjen. Por, burri i Stefanisë vdes papritur, dhe ajo shqyrton mundësinë për një jetë ndryshe.

Stefania përpiqet për të balancuar dhimbjen e fëmijëve të saj me dëshirën për të lënë pas krahësh të kaluarën - por pasi kanë dhënë disa vite të jetës së saj për dikë tjetër, çfarë duhet të bëjë ajo më tej?

Një udhëtim i rastësishëm e çon atë në Las Vegas, Grand Canyon, dhe më pas një takim i befasishëm. . . dhe e gjithë jeta e saj ndryshon përgjithmonë.

Kur Stefania takohet me superyllin e muzikës country Chase Taylor, ai i zbulon asaj botën e tij të mrekullueshme. Në Nashville, muzika është e hidhur dhe e ëmbël, me lirizmin e vërtetë. Tani, Stefania nuk është më gruaja që ishte më parë. Duke kapur një ditë, ajo ka gjetur një mënyrë për të qenë e lirë dhe e lumtur.

Por, a mundet ajo të lërë të ikë prej prej vetes, zemrat e saj, familjen e saj?

Duke kapërcyer në mes të së kaluarës dhe të së tashmes, romani “Muzikë shpirti” është një histori lëvizëse e një gruaje në kërkim të forcës për të kapur kohën dhe për të gjetur vetveten përgjatë jetës. Carpe diem.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe397
ISBN9789928203571
Redaktorirexhep Hida
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFatmir Dibra
RomanRomancë&Pasion