Qyteti i shtazeve View larger

Qyteti i shtazeve

Isabel Allende BD0253

New product

Përshkrim i shkurtër

15-vjeçari Alexander Cold bashkohet me gjyshen e tij të trembur në një udhëtim të jashtëzakonshëm. Një ekspeditë e National Geographic ka nisur një mision të pyjet e Amerikës Latine, për të dokumentuar Yeti-t legjendarë të Amazonës të njohur si Shtaza.

More details

503 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789992750405

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

15-vjeçari Alexander Cold bashkohet me gjyshen e tij të trembur në një udhëtim të jashtëzakonshëm. Një ekspeditë e National Geographic ka nisur një mision të pyjet e Amerikës Latine, për të dokumentuar Yeti-t legjendarë të Amazonës të njohur si Shtaza. Por ka shumë sekrete të fshehura në ato zona të egra dhe Alex dhe shoqja e tij e re Nadia i zbulojnë shpejt. Dy të rinjtë përfshihen kështu në një udhëtim fantastik dhe të paharrueshëm.

Data sheet

pages392
ISBN9789992750405
Published year2003
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAmik Kasoruho