Antologjia Palatine - Epigramet Erotike

Grup autorësh BAO0634

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne kete botim antologjik na vjen poezia klasike greke, me tematike erosin dhe menyren mjeshtrore sesi ai vjen permes vargut. Kjo antologji eshte shqiperuar nga Sokol Çunga dhe botuar nga Albas

11110 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN 9789928375933

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages162
ISBN 9789928375933
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Çunga
I ri1