I ri Antologjia Palatine - Epigramet Erotike Shiko më të madhe

Antologjia Palatine - Epigramet Erotike

Grup autorësh BAO0634

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete botim antologjik na vjen poezia klasike greke, me tematike erosin dhe menyren mjeshtrore sesi ai vjen permes vargut. Kjo antologji eshte shqiperuar nga Sokol Çunga dhe botuar nga Albas

11110 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN 9789928375933

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe162
ISBN 9789928375933
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Çunga