Reduced price! Automjetet – Biblioteka ime e pare View larger

Automjetet – Biblioteka ime e pare

Grup autorësh BZ0250

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë pako me tetë libërtha të vegjël, (Zjarrfikësit, Policia, Traktori, Kamioni, Makina e garave, Buldozeri, Ambulanca, Motoçikleta) fëmijët do të kenë mundësinë të mësojnë gjithçka për automjetet që lëvizin, ndërtojnë, transportojnë dhe fitojnë gara me shpejtësi marramendëse.

11109 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951817745

1 350 Lekë

-10%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages8 libertha
ISBN9789951817745
Published year2023
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1