Si te krijojme marredhenie te dobishme dhe te fitojme besimin e njerezve View larger

Si te krijojme marredhenie te dobishme dhe te fitojme besimin e njerezve

Dale Carnegie A-005677

New product

1112 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951721929
Viti i botimit2020

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789951721929
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1