Reduced price! Ngjyrat – Biblioteka ime e pare View larger

Ngjyrat – Biblioteka ime e pare

Grup autorësh BZ0249

New product

Përshkrim i shkurtër

Një bibliotekë e mrekullueshme që ju ndihmon t’i mësoni ngjyrat nëpërmjet ilustrimeve argëtuese. Të mësoni duke lexuar dhe njëkohësisht duke luajtur nuk ka qenë kurrë më e lehtë!

1110 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951817738

1 350 Lekë

-10%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
ISBN9789951817738
Published year2023
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1