Reduced price! Lexo dhe meso – Biblioteka ime e pare View larger

Lexo dhe meso – Biblioteka ime e pare

Grup autorësh BZ0248

New product

Përshkrim i shkurtër

Një bibliotekë fantastike e mbushur me ilustrime të lezetshme do t’ju ndihmojë të filloni të mësoni se si të lexoni. Të mësuarit se si të lexoni nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë dhe kaq argëtuese!

111108 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789951817721

1 350 Lekë

-10%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
ISBN9789951817721
Published year2023
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1