Zbuluesit e vegjel - Kur Te Rritem View larger

Zbuluesit e vegjel - Kur Te Rritem

Grup autorësh A-004782

New product

Përshkrim i shkurtër

I ftojmë të gjithë Zbuluesit e Vegjël që të mësojmë për gjërat e shumta që mund të bëjnë kur të rriten. Hapini kapakët për t’u njohur me njerëzit që punojnë së bashku për të ndërtuar një shtëpi, për të parë profesionet e ndryshme në një spital dhe për të kuptuar se si të punoni me kafshët. Sa shumë gjëra ka për të zbuluar!

 

200 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287373
Viti i botimit2020

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages10
ISBN9789928287373
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1