Liza luan si mesuese

BAO0016

New product

Përshkrim i shkurtër

Liza e vogël u bën mësim kukullave të saj, njësoj si një mësuese e vërtetë: ajo bën apelin, shkruan me shkumës, pyet dhe jep detyra. Duke luajtur me Lizën dhe kukullat e saj, fëmijët mësojnë për profesionin e mësuesit. Kopertina: me mbushje, e butë.

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022448

670 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Shttt… po mësojmë! Mësoni së bashku me Lizën dhe lexoni tregimet e saj, por kujdes… me qetësi. Nuk ka ndërprerje në një klasë mësimi, të gjithë duan të mësojnë gjëra të reja.

Data sheet

pages14
ISBN9789928022448
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years