Traktori i Petrit

BAO0019

New product

Përshkrim i shkurtër

Petri i vogël e kalon tërë ditën mbi traktorin e tij të bukur, duke u marrë me punët e fermës. Libri e fton fëmijën që të mësojë dhe argëtohet, duke luajtur me Petrin dhe traktorin e tij të verdhë. Kopertina: me mbushje, e butë.

More details

492 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022424

670 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Luani me Petrin në fermën e tij dhe argëtohuni me lojërat që mund të bëni në fermë. Do t’ju pëlqejë të argëtoheni me Petrin dhe të gjitha punët që ai i bën me kaq pasion në fermë.

Data sheet

pages14
ISBN9789928022424
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years