Shkruaj, fshi, meso - Numrat

Grup autorësh JB0240

New product

Përshkrim i shkurtër

Mëso të numërosh, të shkruash dhe të përvijosh format me këtë seri fantastike. Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të vizatosh pa fund. Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme.

More details

492 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240057

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Me anë të lapsit magjik të vegjlit tuaj do të lexojnë dhe mësojnë numrat duke i formuar dhe argëtuar së bashku me prindërit e tyre. Gjatë shfletimit të fletëve, vogëlushët do të tërhiqen pas figurave plot me ngjyra dhe do të argëtohen me figurat që i shoqërojnë.

Data sheet

pages26
ISBN9789928240057
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat230 x 180 mm