Lodrat

BAO0013

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër, përmes ilustrimeve të këndshme, argëtuese dhe didaktike, i njeh të vegjlit me lodra të ndryshme dhe i mëson ata se si të luajnë me to. Në këtë libër fëmijët do të gjejnë edhe se cila është lodra e tyre më e parapëlqyer. Kopertina: me mbushje, e butë.

More details

493 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370323

580 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Le të mësojmë së bashku duke luajtur! Me cilën lodër është duke luajtur Toni? Po Lili ku po i mban kukullat e saj? Po ju fëmijë, me cilat lodra luani?

Data sheet

pages18
ISBN9786082370323
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç