Perralla per 5 min - Rrefenja me dinozaure

Grup autorësh JB0226

New product

Përshkrim i shkurtër

Një përmbledhje e rrallë që do t’i argëtojë shumë fëmijët teksa u lexon. Argëtohuni dhe ju me fëmijët tuaj duke lexuar para gjumit këto përralla fantastike që do ta mbushin natën tuaj me imagjinatë dhe plot ëndrra.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240293

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

2 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Bëhuni gati! Me këtë përmbledhje rrëfenjash 5 minutëshe me dinozaurë, orari i gjumit do të jetë shpërthyes. Na është një tiranozaur i quajtur Tiron që ka probleme me dhëmbët, por ëhtë edhe dinozaurja Boni, që mëson si të luajë me shoqet. Po ashtu, do të njihni dhe një dinozaur superhero që ua zbukuron ditën të gjithëve dhe shumë të tjerë. Ushqejeni imagjinatën e të vegjëlve tuaj që adhurojnë dinozaurët, me këtë gosti përrallash fantastike!

Data sheet

pages48
ISBN9789928240293
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit4+ vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiAnxhela Cikopano