Nina luan doktoreshash

BAO0017

New product

Përshkrim i shkurtër

Nina e vogël vesh uniformën e doktoreshës dhe viziton arushbebushin si një doktoreshë e vërtetë. I dëgjon frymëmarrjen, i kontrollon veshët, hundët dhe pastaj i bën një gjilpërë. Duke luajtur me Ninën, fëmijët mësojnë profesionin e doktoreshës. Kopertina: me mbushje, e butë.

More details

496 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370347

536 Lekë

-20%

670 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Mësoni dhe ju rreth doktoreshave nëpërmjet Ninës. Ajo do t’ju vizitojë, do të dëgjojë rrahjet e zemrës. Ruajeni shëndetin dhe mësojini fëmijëve për trupin e njeriut nëpërmjet lojërave dhe formave argëtuese.

Data sheet

pages14
ISBN9786082370347
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years