Kenge Krishtlindjesh View larger

Kenge Krishtlindjesh

Jeronim Stilton A-006238

New product

Përshkrim i shkurtër

Ebenizer Skruxhi është një biznesmen lakmitar, që mendon vetëm për paratë dhe nuk e duron dot harenë e Krishtlindjeve. Për të është thjesht humbje kohe! Por pikërisht natën e pragkrishtlindjes, do ti shfaqen tri fantazma, duke e detyruar të reflektojë rreth sjelljes së tij… Një klasik i letërsisë në një përshtatje të lirë nga Jeronim Stiltoni. Plot me ilustrime të shumta me ngjyra!

More details

496 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928175472

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

                                                                    

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages218
ISBN9789928175472
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani