Reduced price! Historia e vërtetë e familjes Stilton View larger

Historia e vertete e familjes Stilton

Jeronim Stilton PE0031

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër vjen për vogëlushët duke ju rrëfyer historitë dhe bëmat e miushëve që jetojnë në Ishullin e Miushëve.

More details

490 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 200 18 1

644 Lekë

-8%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                                    

Data sheet

pages124
ISBN978 9928 200 18 1
Shtëpia botuesePegi
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
PërkthyesiAgim Doksani