Një miush fisnik i vërtetë nuk hedh... vickla! View larger

Nje miush fisnik i vertete nuk hedh... vickla!

Jeronim Stilton PE0165

New product

Përshkrim i shkurtër

Ç’figurë të shëmtuar prej miu gjirizi të fëlliqur bëri im kushëri Çarku në festën e konteshës Snobikiatis!

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928248084

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Kroi hundët me putra, kroi veshët me gishtin e vogël... dhe të gjithë u tallën me të! Por nuk është e vështirë të bëhesh një miush fisnik: mjafton t’i hedhësh një sy udhëzuesit fort zbavitës të Sjelljes Sqimatare!

                                           

Data sheet

ISBN9789928248084
Shtëpia botuesePegi
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
I ri1