Një limonatë me miza për kontin – Stilton 9 View larger

Nje limonate me miza per kontin – Stilton 9

Jeronim Stilton PE0195

New product

492 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928162731

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Numri 9. Një limonatë me miza për kontin

Po si vallë më mori maçoku mendjen dhe shkova deri në Transmiushëri, në kështjellën e kontit Vlad?

Kaq e dendur është mjegulla, sa nuk shquan gjë prej gjëje dhe banorët vijnë era hudhër! Bërrr…

Thonë se hudhra i mban larg vampirët…

                                

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages128
ISBN9789928162731
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat19 x 14
PërkthyesiAgim Doksani