Ishulli i thesarit fantazmë - Stilton 28 View larger

Ishulli i thesarit fantazme - Stilton 28

Jeronim Stilton PE0184

New product

Përshkrim i shkurtër

“Ah, ç’pushime të tmerrshme në Detet e Jugut! Në fillim, një udhëtim me gjak të ngrirë në avion, pastaj mbytja e anijes dhe dalja në një ishull të shkretë, ku natën dëgjoheshin zhurma të çuditshme. Ndoshta është fantazma e Piratit Putërargjendi, në bordin e galerës së tij misterioze...”

More details

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Viti i botimit2017

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

                                        

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages140
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani
I ri1