Reduced price! Stilton 18(Kujdes mustaqet po vjen miugoni) View larger

Stilton 18(Kujdes mustaqet po vjen miugoni)

Jeronim Stilton PE0020

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër vjen për vogëlushët duke ju rrëfyer historitë dhe bëmat e miushëve që jetojnë në Ishullin e Miushëve.Ciuttt! Një miush misterioz vetëm me një sy ka ndërmend të shkatërrojë Jehonën e Brejtësit

More details

492 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 84 7

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

                                                                   

Data sheet

pages128
ISBN978 9928 175 84 7
Shtëpia botuesePegi
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
PërkthyesiAgim Doksani