Njoha Hirnushe Terribraksin - Stilton 25 View larger

Njoha Hirnushe Terribraksin - Stilton 25

Jeronim Stilton PE0160

New product

Përshkrim i shkurtër

“Njoha Hirnushe Terribraksin”, një miushe joshëse që banon në një varrezë dhe që sorollatet me një makinë varrimi...dhe u detyrova të merrja pjesë në një festë Hallouini me një menu... rrënqethese!

Në libër do të gjesh edhe tërë të fshehtat për të organizuar një festë Hallouini!

More details

902 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928248022
Viti i botimit2017

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

                                          

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages124
ISBN9789928248022
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14x21
PërkthyesiAgim Doksani
I ri1