Reduced price! Mos e mundo Babagjyshin View larger

Mos e mundo Babagjyshin

Makis Citas A-002744

New product

Përshkrim i shkurtër

Nëse ti do me të vërtetë t’ia lehtësosh punën Babagjyshit, lexo këtë libër argëtues dhe ndiq me kujdes këshillat. Por kur erdhi dita e shumëpritur, gjërat nuk shkuan siç i kishin parashikuar.        

9 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

NERAIDA
ISBN9789928227355

230 Lekë

-8%

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages40
ISBN9789928227355
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiJani Malo