Stilton 20 (Me dhimbset gezofi mua) View larger

Stilton 20 (Me dhimbset gezofi mua)

Jeronim Stilton PE0030

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër vjen për vogëlushët duke ju rrëfyer historitë dhe bëmat e miushëve që jetojnë në Ishullin e Miushëve.

More details

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 200 19 8
Viti i botimit2015

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                  

Data sheet

pages128
ISBN978 9928 200 19 8
Shtëpia botuesePegi
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
PërkthyesiAgim Doksani